REGISTRACIJA

FORGOT YOUR DETAILS?

Posao

Pridružite se timu POLAPARA.BA

Imate sve kvalitete vrhunskog prodavača, nenadmašivi ste u komunikaciji „licem u lice“, ne bojite se riskirati i znate tačno kakav posao želite i što možete ponuditi? Postanite aktivan član našeg prodajnog tima i radite posao koji ionako radite najbolje. Očekujemo Vaš mail. Javite se na info@polapara.ba.

Opis posla

Ukoliko ste se prepoznali u ovom opisu prijavite se za mjesto našeg Prodajnog predstavnika (m/ž).

Vaš budući posao obuhvata:

- Kontaktiranje i posjećivanje potencijalnih partnera
- Ugovaranje novih poslovnih saradnji
- Pregovaranje o uvjetima saradnje
- Unaprjeđenje prodajnih aktivnosti

Uslovi:

- Imate minimalno srednju stručnu spremu
- Spremni ste putovati
- U mogućnosti ste raditi samostalno, posjedujete izrazite komunikacijske vještine, odlikujete se visokim stepenom izdržljivosti i zalaganja, imate pozitivan stav prema prodaji i spremni ste u budućnosti voditi tim zaposlenika
- Iskustvo u telefonskoj ili direktnoj prodaji

Tražimo vedre i ambiciozne osobe kojima je novčana naknada mjera uspješnosti obavljenog posla, a koji smatraju da je profesionalan i odgovoran odnos prema poslu te visoko vlastito zalaganje najbolji put za napredovanje u karijeri. Ako se ne bojite izazova i želite učiti, posjedujete organizacijske sposobnosti, ambiciozni ste i komunikativni, pošaljite biografiju na naš e-mail i postanite dio našeg uspješnog tima.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Jezici: Engleski (napredno)
Vozačka dozvola: B

Šta nudimo:
- Rad u profesionalnoj radnoj okolini orijentiranoj prema ostvarenju rezultata
- Kontinuirani lični i profesionalni razvoj kroz edukacije
- Dinamično okruženje i motivirani tim saradnika koji će Vam pomoći da otkrijete i ostvarite svoj potencijal

VRH
0
Send a message
Žao mi je! Mi nismo trenutno tu. Ostavite poruku, a mi ćemo se javiti što prije
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pitanja? Mi smo ovdje. Pošaljite nam poruku!
Your name
* Email
We're online!